Logamax U052 T

Szukasz kotła grzewczego, który jest solidnie zbudowany i cichy, a mimo to wydajnie pracuje?. Który zapewnia komfort nie tylko dzięki użyciu ciepłej wody użytkowej, pojemnościowemu podgrzewaczowi c.w.u.? A także, taki który jest przede wszystkim łatwy w obsłudze? W takim razie przedstawiamy: naścienny kocioł grzewczy Logamax U052 T firmy Buderus.

Gazowy kocioł grzewczy ze zintegrowanym podgrzewaczem c.w.u.

Gdy mamy mało miejsca, zawsze jesteśmy wdzięczni za pomysły, oszczędzające powierzchnię, dlatego Buderus oferuje naścienne kotły grzewcze Logamax U052 T z wbudowanym podgrzewaczem c.w.u. Zbiornik mieści 48 litrów wody i dlatego poradzi sobie z większą ilością punktów czerpalnych c.w.u. Preferowana temperatura ogrzewania i ciepłej wody ustawiana jest bardzo prosto, przy pomocy dwóch regulatorów. Aktualną temperaturę pokazuje czytelny wyświetlacz.


Perfekcyjnie przemyślany, od początku do końca

Kotły grzewcze Logamax U052 T są wyjątkowo wydajne: przy wzroście temperatury o 30 ˚C (od 10 ˚C do 40 ˚C) dostarczają 18,5 l na minutę (28 kW) utrzymując stałą temperaturę ciepłej wody. Dobrym pomysłem są także urządzenia do montażu i konserwacji, każdy hydraulik potrafi je zamontować oszczędzając czas i pieniądze, także bez specjalistycznego wyposażenia do podłączenia.

Ufasz innym? – Buderus jest lepszy

Jako jedna z największych fi rm zajmujących się techniką grzewczą w Europie, Buderus przywiązuje ogromną wagę do jakości. Dzięki sprawdzonej i perfekcyjnej technologii, naścienne, gazowe kotły grzewcze Logamax U052 T gwarantują funkcjonalność i długowieczność. Kotły Logamax U052 T są dostępne w wariancie niezależnym od powietrza w pomieszczeniu.

Wszystko pod ręką dzięki "wciskaj i kręć"

Na fi rmie Buderus można po prostu polegać. Nie tylko na pojedynczych produktach, także na tym, że wszystko do siebie pasuje – tu zauważa się szybko rozwiązania systemowe. Dobrym przykładem jest system regulacji Logamatic EMS. Steruje on całym systemem grzewczym i troszczy się o ekonomiczną i wydajną współpracę wszystkich komponentów z kotłem Logamax U052 T. Jednostka sterująca Logamatic RC 35 zapewnia szczególnie łatwą obsługę dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi tekstowemu. Przy tym samemu można wybrać, gdzie zostanie umieszczona jednostka sterująca: bezpośrednio w pobliżu kotła grzewczego, a może w salonie? Wybór należy do Ciebie! Buderus daje Ci duże możliwości!