O nas

Firma "ALCO" jest firmą rodzinną założoną w 1994 roku. Głównym celem było stworzenie profesjonalnej i kompleksowej obsługi Klienta od doradztwa po sprzedaż, wykonawstwo i serwis.

Dzięki naszej wytrwałości,rzetelności i ciągłym chęcią pogłębiania wiedzy odnieśliśmy sukces. W jednym miejscu mogą Państwo uzyskać fachowe doradztwo, korzystne warunki współpracy, kompleksowe wykonawstwo inwestycji oraz profesjonalny serwis.

20 lat prowadzenia działalności to zdobyte doświadczenie,wiedza,rzetelność, zaufanie Inwestorów i kompleksowość świadczonych usług.

Na przestrzeni lat w ramach prowadzonej działalności wykonaliśmy instalacje o różnych stopniach zaawansowania technicznego z zakresu wdrażania nowoczesnych technik grzewczych. Indywidualne podejście do Klientów gwarantuje optymalne rozwiązania, zapewniając ekonomiczne i komfortowe użytkowanie wykonanych instalacji.


Zespół serwisowy którym dysponujemy dba by każde urządzenie i instalacja działała ekonomicznie i bez usterek. Posiadamy autoryzacje większości firm obecnych na naszym rynku. Odbywamy systematycznie szkolenia, posiadamy odpowiednie uprawnienia, rzetelnie i solidnie wykonujemy powierzone nam prace.

Jesteśmy postrzegani jako zespół wysokiej klasy fachowców, którzy wykonują zadania terminowo i dokładnie. Samochody firmowe z charakterystycznym logo widać każdego dnia na drogach miasta Kraków i odległych okolic.
Firma „ALCO” elastycznie dostosowuje ofertę i sposoby postępowania do specyficznych potrzeb poszczególnych Klientów (każdego Klienta traktujemy indywidualnie).

Co nas wyróżnia na tle konkurencji ?
Większą starannością i lepsze zrozumienie potrzeb naszych Klientów. Staramy się także na bieżąco śledzić trendy rynkowe, stosując nowoczesne rozwiązania. Naszą pozycję na rynku wyznacza poziom kontaktów z naszymi bezpośrednimi Klientami. Cieszymy się, że nasze zaangażowane podejście i podejmowane wysiłki są zauważane.

 

Zapraszamy do współpracy
Zespół ALCO